0 (286) 474 4004

Sosyal Medyada Biz}

HAKKIMIZDA


stamp

Fosil Power, Kazdağı Organik Tescilli Markasıdır.

Kazdağı Organik olarak Leonardit Madenciliği alanında faaliyet göstermekteyiz. 10 Yıllık İş Tecrübemiz ile Türkiye’nin en kaliteli Leonardit yataklarına sahip olan Kazdağları’ndan Uygun Ph’lı Aktif Leonardit üretimi yaparak Türkiye’nin dört bir yanında ürünlerimizi Çiftçilerimiz ile buluşturuyoruz.

BİZİM İŞİMİZ LEONARDİT VE HÜMİK ASİT!

Ülkemizde Leonardit ve Hümik Asit konusu maalasef çok suistimal edilmiştir. Çiftçilerimizin firmalara olan güveni sarsılmıştır. Bu kapsamda Kazdağı Organik olarak Dürüst, Şeffaf, Titiz İşçilik, Kaliteyi ilke edinerek Bakanlık Tescilli ve Lisanslı ürünlerimizle Çiftçimizin  sarsılan güveni Fosil Power Markamızla yeniden sağlanmıştır.

GELECEK ORGANİK TARIM İLE ŞEKİLLENECEK!

Tarımsal üretimde kullanılan kimyasalların (ilaç, gübre gibi) olumsuz etkilerinin insan ve toplum sağlığı üzerindeki zararları artarak kendini hissettirmeye başlamıştır. Tüm bu olumsuz etkilerin ortadan kaldırılması amacıyla kimyasal gübre ve tarımsal savaş ilaçlarının hiç ya da mümkün olduğu kadar az kullanılması için en temiz, en faydalı çözümlerden biri LEONARDİTTİR.

GERÇEK LEONARDİT KAYNAKLI HÜMİK ASİT ÜRETİYORUZ!

Şehitler Diyarı Çanakkalemizin Değeri Kazdağları’ndan çıkarılan yüksek değerli leonardit’den üretilen yoğun kıvamlı  Fosil Power Hümik Asit ürünümüz piyasadaki en değerli leonardit kaynaklı ürünlerden biridir.

YILLIK 50.000 TON ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİBİZ! 

ÇANAKKALE ÇAN’da yer alan Bitki Besleme ve Gübre üretim tesisleri, teknolojik makine parkuruyla, uzman ARGE kadrosunun titiz işçilik ve kalitesiyle en iyi ve sürdüre bilinir hizmeti kendine ilke edinmiş olan firmamız dünyaca tanınan bir firma olabilme yolunda kalitesi ve güveniyle çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

WhatsApp chat