0 (286) 474 4004

Sosyal Medyada Biz}

Leonardit’siz tarım, düşünülemez!

Leonardit’siz tarım, düşünülemez!


Fosil Power Leonardit

Leonardit’siz tarım, düşünülemez! Toprağı dengelemeden verimlilik, beklenemez! Fosil Power Leonardit ile toprağınız gerçekten toprak olduğunu hatırlayacak! Doğal şartlarda toprak bunu kendi yapabiliyordu. Fakat artık çok şey değişti. Bu değişim için sizin de önlemlerinizi almanız gerekiyor. Toprağın yüzünü güldüren işlemler yapılmadan, gerçekten değerli mahsul alınması günden güne güçleşmekte. Bunun için yapmanız gereken ilk işlem, toprağın Ph dengesini düzenlemek. Bunu yapmadan hiçbir işlem başarılı olmayacak ki bunu da yaşıyor olmalısınız. Ürünler sürekli fireli çıkıyor ve besin değeri analizlerinden siz de memnun değilseniz, toprağınıza yaşamak için şans vermeniz gerektiğini far edin.

Leonardit Muhteşem Bir Toprak Düzenleyici!

Evet, Leonardit, toprağın yapısını toprak yapısı haline getiriyor. Normal şartlar altında toprak dengesi içerisinde olması gereken maddeler çok çeşitli sebeplerden ötürü azalmış hatta yok olmuş durumda. Bu yüzden de dışarıdan takviyelere artık kesinlikle gerek duyulmakta. Eğer mahsulünüz sizin için değerliyse, toprağınızın verimliliğini arttırmak gibi bir arayışınız var ise, Leonardit ile tanışmanız gerekiyor demektir. Bu ürün sayesinde her şey düzene girecek. Toprağınıza nefes alma hakkı verdiğinizde, topak da daha verimli hale gelecek. Eğer ekim yapmakta olduğunuz toprak kumlu bir toprak ise, Leonardit desteği sayesinde mahsulünüz suya doyacak. Bakım için gübreler attığınız değerli mahsulleriniz, Leonardit sayesinde tüm besinleri emebilecek. Çünkü Leonardit kumlu toprakta suyu tutan yapısı sayesinde, sulamanın boşa gitmesini engeller. Ve ekmiş olduğunuz ürünlerin beslenmelerini sağlar.

Toprağınız Killi İs Leonardit Kullanın!

Tarımda kullandığınız toprak killi ise sıcakta ve soğukta sorun yaşarsınız. Toprak içerisinde sıkışmalar ve çözülmeler çok dengesiz olur. Bunu düzene girmesi için sizin Fosil Power Leonardit‘e ihtiyacınız var. Bu sayede yetiştireceğiniz ürünler iyi beslenebilir ve mahsulde % 30 ile % 100 oranlarında artış da sağlamış olursunuz. Buna değer. Sadece toprağı hissedin ve onun için gerekli olan şeyi ona verin. Aksi takdirde toprağınızı havalandırmadan, Leonardit kullanmadan, yapmış olduğunuz tüm bakımlar boşa gidecektir. Boşa zaman ve para kaybetmek istemiyorsanız, önce toprağın alt yapısını düzenlemeniz gerekecek. Bu nedenle lütfen toprağınızı analiz ettirin. Analiz sonucuna göre de ürünlerinizin ekiminde mutlaka bu mucize ürünü deneyin. Organik tarım için de uygun olan bu muhteşem yaşam kaynağı ürün ile çok daha başarılı olacağınızı garanti ediyoruz.

İşte İksirin İçinde Bunlar Var!

Leonardit tarımda bir iksir gibi toprağı ve buna bağlı olarak ürünleri yaşama davet ediyor. Bu nasıl oluyor? Leonardit ne? Leonardit bir toprak düzenleyici. Toprağın dengesini yani Ph’ını düzenleyerek olumlu sonuçlar için alt yapı sağlıyor. Leonardit demek;

  • Hümik Asit
  • Fülfik Asit
  • Organik Madde

demek. Leonardit içinde işte bunlar var. Bunların hepsi birleşince, toprağa can geliyor. Fosil Power Leonardit kullanmaya başladığınızda;

  • Toprağın verimliliğinin arttığını
  • Toprakta erozyonun önlendiğini
  • Toprağın su tutma kapasitesinin dengelendiğini
  • Tohum yatağının daha güçlü hale geldiğini
  • Toprağın ısınma süresinin kısaldığını
  • Toprakta havalanmanın arttığını

gözlemleyebilirsiniz. Sadece kullanmaya başlayın ve izleyin. Toprağınızın daha iyi bir hale geldiğini göreceksiniz.

Şimdi Sıra Sizde!

Fosil Power Leonardit hala almadıysanız, bugün ilk yapmanız gereken işi biliyorsunuz. Ürünü kullanmaya başladığınızda, bizde herkese söz edeceksiniz. Mucizeye tanıklık ettiğinizde, inanamadıklarınızı herkesle paylaşmak isteyeceksiniz. Sadece toprağınıza bakarak, daha kaliteli ve daha fazla ürün elde ettiğinizi gördüğünüzde, bu ürünü daha önce neden tanımadığınızı sorgulamayın. Şimdi önemli. Şimdi her zaman erkendir. Sonra ise her zaman geç. Geç kalmayın!

11 Aralık 2016
7.389 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat