0 (286) 474 4004

Sosyal Medyada Biz}

Emeğinizin Karşılığını Almak İçin Toprağınıza Fosil Power Hümik Asit İle Değer Katın

Emeğinizin Karşılığını Almak İçin Toprağınıza Fosil Power Hümik Asit İle Değer Katın

Fosil Power Hümik Asit

Çiftçiler! Fidan Yetiştiricileri! Çiçek Yetiştiricileri! Bahçesinde organik tarım yapan keyifli ve sağlığına düşkün toprak dostları! Bu haber sizler için! Sizlere Fosil Power Hümik Asit‘ten bahsetmek istiyoruz! Toprağınızda organik tarım için de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde, toprağın doğal dengesine kavuşmasını sağlayacaksınız! Bu sayede topağınızın Ph seviyesi olması gerektiği değerine sahip olacak.

Toprağınızın Yapısını Analiz Ettirdiniz mi?

Eğer toprak ile iletişimiz yen başlamış ise öğrenecek çok şeyin olduğunu yavaş yavaş başlamış olmalısınız. Toprağın analizinin yapılması, doğru toprak besinlerinin doğru bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı toprağın kumlu mu yoksa killi mi olduğunun iyi anlaşılması gerekmektedir. Fosil Power Hümik Asit kullanarak her iki tipteki toprakta, muhteşem değişimler yaşandığını göreceksiniz! Kumlu topraklarda suyun ve toprağa uygulayacağınız besinlerin tutunması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle de yetiştirmek istediğiniz ürünler, gerektiği kadar su ve gıda alamamaktadırlar. Toprakta normalde olması gereken ” Humus ” giderek azalmaktadır. Bunun yerine koyulması için de bazı ürünlerin kullanılması gerekmektedir.

O Zaman Şimdi Toprağınıza Hümik Maddeler Takviyesi Yapın!

 • Humus: Toprağın temel maddesidir. Toprağın verimliliğini sağlamaktadır çünkü tamamen çürümüş organik maddelerden oluşmaktadır.
 • Hümik olmayan maddeler: Dekompoze olmamış organik maddeler olan reçine, balmumu ve organik asitlerdir.
 • Hümik maddeler: 3 organik kalıntı maddesi, Hümin, Fülvik Asit ve Hümik Asittin oluşturduğu kimyasal guruba verilen addır.
 • Humatlar: Bu da Hümik Asit tuzlarına verilmekte olan isimdir.
 • Hümik asitler: Koyu kahve ve siyah renkli olan, topraktan elde edilen ana bileşiklere verilen addır. Burada çok çeşitli canlı organizmaların kullanımına hazır 60’tan fazla, birbirinden farklı iz element bulunmaktadır.
 • Fülvik asitler: Hümik maddelerin bir bölümüdür ve suda çözülür yapıdadır.
 • Humin: Moleküler yapısı büyük, suda parçalanamayan ve de en dayanıklı olandır.

Toprak için gereklidir!

Bu maddelerin her biri sadece tek bir üründe toplandı. Adına ” Fosil Power Hümik Asit ” dendi! Bu ürünle toprağınız dünyanın temiz olduğuna yeniden inanacak. Nefes alacak ve rahatlayacak. Kimyasallarından arınacak çünkü toprağın yapısı güçlendikçe, negatif unsuzlar zamanla gerileyecek. Doğa her zaman kazanmaya meyillidir. Sadece ona destek olmak yeterli olmaktadır.

Toprakla Barış İmzalayın! Fosil Power Hümik Asit Kullanın!

Fosil Power Hümik Asit kullanarak toprağınızla barışabilirsiniz. Bu sayede;

 • Toprağın yapısı düzelecektir.
 • Toprak yeniden sus tutma özelliğine kavuşacaktır.
 • Yetiştirdiğiniz üründe köklerin daha iyi havalanması için, toprağın havalanması gerekmektedir. Toprak bu ürünle nefes almaya başlayacaktır.
 • Bu ürün toprağın renginde koyuluğa sebep olacaktır. Bu da güneş ışınlarının daha fazla emilimini sağlamış olacaktır.

Fiziksel olarak toprağınızda bu faydaları görmek istiyorsanız, şimdi harekete geçmelisiniz! Siz karar verin,  toprağınıza değer verin, mahsulünüze değer verin, mahsulünüz de faydalarıyla herkese değer verebilsin! Daha iyi bir üretim, insan sağlığı adına çok önemlidir. Mahsulün çoğalması için çeşitli kimyasalların kullanılması, insan ve tüm canlı sağlığına yüksek oranda zarar vermektedir. Bu zararlar toprak için de geçerlidir. Geri dönüşü olmayan kimyasal bir kirliliğin eşiğinde olan dünyada, bireysel olarak kararlar vermek zorunda kalınmış durumdadır. Bilinçli bir üretici olmak, bilinçli bir dünya insanı olmak gerekmektedir. Bu yüzden de toprağınıza değer verin. Ona verdiğinizi değer, kendinize ve tüm insanlığa vermiş olduğunu değer anlamına gelmektedir. Fosil Power Hümik Asit kullanmaya başladığınızda, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çünkü kendiniz ve insanlık adına iyi bir şey yapmış olacaksınız. Toprağınızı zenginleştirecek ve güçlendirmiş olacaksınız. Toprak size duyduğu minneti size bolluk ve bereket ile geri ödeyecektir.

16 Aralık 2016
11.875 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat